Luxury Bags

Luxury Bags
2018
Díky Luxury Bags jsme pochopili, že se módní produkt může stát investicí. Firma se zaměřuje na nákup a prodej kabelek ikonických světových značek, jako je Louis Vuitton, Hermès‎, Channel nebo Gucci. Nový vizuální styl od Graphite studio parafrázuje typografii typickou pro módní průmysl. Pro Luxury Bags jsme vytvořili logo, identitu, komunikační styl a web.
  • logo
  • grafický design
  • obaly
  • webdesign
reda.gif
01

Značka

Navrhli jsme značku, která je syntézou značek špičkových módních domů. Navrhli jsme logo, které nemá finálně definovaný pevný tvar - jeho součástí se stávají přímo elementy ikonických kabelek, se kterými Luxury Bags obchoduje. Navrhli jsme vizuální styl, který je možné měnit a modifikovat podle aktuální potřeby, ale vždy zůstává jasně identifikovatelný a konzistentní. Logo se samo o sobě stává designovým prvkem a marketingovým nosičem.

 

reda.gif

Nový styl Luxury Bags je se zákazníky na jedné vlně. Komunikuje přímočaře, nevysvětluje - není to třeba. Stačí jen naznačit, mrknout: "GUC | LOUIS | DIO | PRAD" To je Luxury Bags.

02

Webdesign

Luxury Bags je platformou pro nákup a prodej kabelek a módních doplňků. Nejde o běžný e-shop, ale o aplikaci, která má kromě standardních prodejních funkcí i rozsáhlé uživatelské konto a řadu utilit, které uživateli obchodování usnadňují.

 
 
 
03

The Bags

The Bags je sesterskou firmou společnosti Luxury Bags. Zaměřuje se na výkup a prodej dostupnějších kabelek a doplňků. Díky nižším cenám cílí na širší publikum. Tomu také odpovídá jednoduchý vizuální styl, vytvořený s důrazem na snadnou aplikaci s nízkými náklady. Vytvořili jsme logo, které je funkční při aplikaci na šířku i na výšku a dokáže tak skvěle zapadnout do každého formátu.