New Wave

New Wave
2016
Nová vlna energie pro špičkové eventy! Pro eventovou agenturu New Wave jsme navrhli novou vizuální identitu založenou na jednoduchých geometrických tvarech. Vytvořili jsme logo, doplňkové symboly a textury, navrhli nový design webu.

Od teď vás budeme balit jinak!
  • logo
  • grafický design
  • webdesign
New-Wave-B_1-(3).gif
01

Každá vlna je nejprve tenkou čárou na horizontu. S blízkostí břehu postupně roste a dokazuje svou energii. V designu jsme se snažili ukázat vlnu z několika úhlů a vytvořit tak základ pro variabilní korporátní identitu.

02

Klient si přál zpracovat dárky, které by podtrhly jeho kreativní přístup a smysl pro detail, jaký projevuje při plánování a organizaci firemních eventů. Navrhli jsme originální dárkové psací sety, pečlivě knihařsky zpracované obaly, obálky, bloky, tužky.

Dárková sada spojená s uvedením nové vizuální identity mířila pod vánoční stromky. Set originálních balících papírů s přímočarými geometrickými vzory byl určen všem, kteří rádi vybočí ze zavedených vánočních stereotypů. Dárková sada vybavená vším potřebným pro balení dárků, od jmenovek, přes přes lepící pásku až po provázek a nůžky, ukazuje schopnost NewWave vytvářet dotažená osobitá a nekonvenční řešení. Schopnost balit klienty jinak!

 

new_wave_web-(2).gif
další projekt