PhotoRobot

KH Group
2016 - současnost
Společnost PhotoRobot vyvíjí a vyrábí komplexní systémy pro robotickou produktovou fotografii. Technologie, které obsahují strojírenské prvky, elektroniku i software. Při návrhu vizuální identity pro PhotoRobot jsme hledali symbol, který spojí strojírenskou výrobu s fotografií a technologiemi pro 3D prezentaci produktů.
  • logo
  • grafický design
  • webdesign
reda.gif
01

Branding

Jednotný vizuální styl se promítá i do designu strojů a technologií. Pro PhotoRobot jsme navrhli logo, vizuální identitu, branding produktů, spolupracujeme na softwarových aplikacích a designu interiérů prodejních a kancelářských prostor...

PhotoRobot vyvíjí zařízení i pro renomované světové firmy, mezi jinými například pro německý Zeiss (viz předchozí snímek). Krok za krokem implementujeme design do všech činností, prostředků a výstupů společnosti.

02

Web
design

Ukázka microsite zaměřené na prezentaci uživatelského rozhraní PhotoRobot _Controls a komunikaci řešení vyvíjených společností PhotoRobot. Vytvořili jsme HTML aplikaci zaměřenou na uživatelský zážitek, podpořený využitím videa a HTML5 animací s cílem názorně provést uživatele komplexním rozhraním aplikace _Controls a představit její vlastnosti.

 
 
 
PhotoRobot_web
další projekt