Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina
07/2017
Svatá Kateřina je unikátní hotelový resort zaměřený na relaxaci spojenou s jógou a pohybovou terapií. Nová vizuální identita Svaté Kateřiny respektuje tradici a charakter tohoto výjimečného místa, vyhledávaného pro kvalitu a léčivé účinky místní vody a čistotu prostředí.
  • koncept
  • logo
  • grafický design
  • webdesign

Koncept

Cvičit v přírodě, odpoutat se od města, soustředit se na provedení jógových ásán, meditovat, procházet se, dýchat ... Jedinečnost resortu Svatá Kateřina spočívá v pevném propojení lokality s programem a nabídkou služeb. To je identita projektu, to je náš koncept.

01

Návrh
značky

Při návrhu loga pro resort Svatá Kateřina jsme hledali symbol, který bude jednak vyjádřením kvality místa, a současně znakem pro principy projektu Svatá Kateřina - tedy orientaci na fyzický a duchovní rozvoj. Celou identitu jsme nakonec koncentrovali do jediné kapky, symbolu životní energie, symbolu pro očistu těla i mysli.

SK.gif

 

02

Při aplikaci značky Svatá Kateřina jsou první volbou přírodní a k přírodě šetrné materiály. Při návrhu orientačních prvků v areálu pracujeme se dřevem, pro tiskové aplikace volíme recyklovaný papír a recyklovanou obalovou lepenku. Aplikace jsou jednoduché a přímočaré.

03

Web
design

Velké množství duchovních, relaxačních a sportovních programů a aktivit v resortu určuje podobu internetové prezentace. Je třeba se vypořádat s rozsáhlým kalendářem akcí, implementací rezervačního systému, napojením na sociální sítě a rozsáhnlou fotogalerií. Designu webu dominují obrazové koláže jógových pozic a přírodních motivů.

Obrazovka plná stromů,
přírody a lesa
Web projektu
 
 
 
 
 
 
SvataKaterina_web
další projekt