Wokin

Wokin
2017
Síť originálních bister, inspirovaných asijským tržištěm. Chuť Asie v pánvi, desítky ingrediencí, stovky kombinací, stovky chutí. U projektu Wokin jsme byli od samého počátku. Navrhli jsme název, zpracovali kompletní vizuální identitu, podíleli se na designu interiéru, navrhli web a aplikaci pro rozvoz jídel.
  • koncept
  • logo
  • obaly
  • webdesign
01

Značka

Název Wokin odkazuje jasně k typické asijské pánvi. Logicky se proto tvar pánve stal i značkou projektu, ačkoli, nikoli náhodou, je tento tvar současně typickou asociací  hledání. Logický symbol pro restauraci, která chce být křižovatkou pro gastronomické nomády, cestovatele za originální chutí. Jednoduchá značka jako neon nebo potisk jídelního boxu. Pro Wokin jsme navrhli obaly, menu, menuboard, orientační prvky a řadu dalších označení. 

 

wokin.gif
02

Web
design

Web bister Wokin je především aplikací pro rozvoz jídel. Jednoduchý a přehledný design je navržen pro snadnou orientaci a rychlou, nekomplikovanou objednávku. Systém Wokin umožňuje doslova stovky nejrůznějších kombinací díky velkému množství volitelných položek v menu. Minimalistické UX řešení uživatele neobtěžuje a soustředí se zejména na rychlou cestu k cíli - úspěšnou objednávku.

 
 
 
 
 
 
Wokin_web
další projekt