MobiGaming

MobiGaming
2020
Portál MobiGaming je guru světa mobilních her. Pokud jste fanoušci zábavy na malém display, naleznete tu vše - recenze, tipy, screenshoty, trailery a informace.

Úkolem graphite.studio bylo vytvořit vizuální identitu pro cílovou skupinu 10+. Jasný a nekomplikovaný, snadno pochopitelný design.
  • koncept
  • logo
  • grafický design
  • animace
01

Značka

MobiGaming má fanoušky v Evropě, Asii i USA. Hledali jsme globálně srozumitelný symbol, jednoduchou ikonu mobilních her, tvar, který pochopí opravdu každý. Výsledkem je animovaná SVG ikona, která si vystačí s prostorem 64x64 pixelů.

Navrhli jsme vizuál založený na emotikoně, která skvěle funguje jak v identifikaci brandu, tak jako symbol hodnocení v recenzích. Tento primitivně jednoduchý "smajlík" komunikuje tak jasně a přímočaře, že nevyžaduje žádné další komentáře.

 

Controls_UI
02

Web

MobiGaming, to je především webový portál, který obsahuje blogy a recenze tisíců nejen mobilních her. Jde o sesterský projekt serveru gizchina.com. V graphite.studio jsme navrhli facelift už existující šablony, doplnili vizuál o řadu ikon a spolupracovali na implementaci designu.

 

 

další projekt